Найстаріший українець і світовий рекордсмен-довгожитель Григорій Нестор, житель селища Старий Яричів, що на Львівщині, відсвяткує у березні своє 116-річчя.

«Є всі документи, котрі підтверджують, що Григорій Дмитрович - не тільки найстаріший українець, але й світовий рекордсмен-довгожитель! - заявив представник Книги рекордів України Ігор Підчибій.

Ця новина нас вразила.

Однак вищезгаданий Підчибій також сказав, що не впевнений, «чи захоче Книга рекордів Гіннеса зареєструвати досягнення українця», оскільки ще одного жителя України Леоніда Стадника, ріст якого 2,53 м, уже два роки не реєструють. «Хоча він значно вищий за офіційно визнаного найвищим жителем планети китайця, ріст якого становить 2,36 метри», - відзначив представник Книги рекордів України.

Ось така несправедливість. Європа нас ігнорує. Навіть якась Книга Гіннеса нас ігнорує.

І хто тепер підкаже, де сьогодні обертається той лисий балакун з Міністерства євроінтеграції і Секретаріату президента, який обіцяв, що Україна подасть заявку до Євросоюзу вже в 2005 році? Щось не видно його...

Як казала одна розумна людина, політик не повинен бути занадто розумним. Дуже розумний політик бачить, що більша частина поставлених перед ним завдань є в принципі нерозв'язною. Однак нашим політикам слід було б засвоїти, що зловживати дурістю не варто.

Правильно сказав відомий український політик Олександр Волков-Небаскетболіст: «Після президентських виборів всі погляди були повернені убік однієї людини в країні, усі чекали від нього виконання обіцянок, даних на Майдані. Його підтримували Америка, Євросоюз, і у всіх були великі надії: якщо він сказав, що завтра Україна однією ногою буде в Європі, то так воно й буде. На жаль, ми опинилися однією ногою не в Європі, а в ж...і. Повній. Але якщо спочатку ми були там тільки однією ногою, те тепер ми по саму шию застрягли».