У четвер розпочнеться 11-й Книжковий Ярмарок в Кракові.

Ця подія може цілком бути міжнародною літературною акцією. За чотири дні у Кракові буде запрезентовано близько півтисячі мінівиставок – не тільки від видавництв, а й від окремих часописів, інтернет порталів, і навіть мистецьких галерей.

Буде кілька книжкових новинок, наприклад "Розмови" Інгмара Бергмана, 77 віршів релігійних поетів у збірці Войцеха Боновіча, книжки цьогорічної нобелівської лауреатки Доріс Лессінг та інші. Спілкуватись з читачами будуть Славомір Мрожек, Єжи Пільх, Ольга Токарчук, Анджей Стасюк. Будуть також автори популярної літератури, такі як Катажина Грохоля, Януш Леон Вішнєвскі чи Мавгожата Мусєровіч.

З іноземних гостей до Кракова приїде Джонатан Карол, відомий як автор прози на межі реальності іфантастики. Американець мешкає у Відні. Великою популярністю у Польщі користується його "Країна Хіхув" і "Голос нашої тіні ". Цього разу буде презентувати наступну книжку – "Закоханий дух". Іншим закордонним гостем буде Філіп Вандерберг. Твір німецького письменника "Секстинський список" прирівнюють до "Коду да Вінчі" Дена Брауна.

Протягом чотирьох ярмаркових днів буде проведено кілька конкурсів. Наважливіша нагорода – імені Яна Двугоша для авторів гуманістичних праць.