Коаліція політичних сил Львівщини засудила інцидент в Івано-Франківську і виступила на підтримку кандидата в Президенти України Віктора Януковича, — йдеться у заяві, розповсюдженій сьогодні прес-службою Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича.
У заяві, зокрема, сказано: „Минулого тижня виборча кампанія в Україні набула небезпечних для суспільно-політичного спокою ознак. Інцидент, котрий трапився 24 вересня у Івано-Франківську з прем'єр-міністром, кандидатом у Президенти України Віктором Януковичем, продемонстрував: наші конкуренти продовжують загострювати політичну ситуацію в Україні, не гребуючи нічим. Саме нагнітання ними політичних пристрастей та баталій призводить до того, що частина екзальтованих, політично заангажованих на певну силу та зомбованих нею людей піддаються істерії, здійснюють екстремістські вчинки, відверто порушують громадський порядок та дестабілізують суспільно-політичну ситуацію у державі. І це відбувається всупереч заявам, котрі декларувались стосовно намірів провадити виборчу кампанію чесно та прозоро. Насправді ж спостерігаємо зовсім інше: нищаться біг-борди та вивіски, розповсюджуються агітматеріали брудного та наклепницького змісту. Тобто, застосовується широкий арсенал брудних політичних технологій”.
„Все це свідчить про те, що наші конкуренти мають на меті дестабілізувати ситуацію і, не виключено, спровокувати в Україні акції громадської непокори і масових безпорядків”, — йдеться далі.
25 вересня у Івано-Франківську студент Прикарпатського університету кинув яйце в прем’єр-міністра України Віктора Януковича, після чого прем’єр потрапив у лікарню.