Коаліція „Сила народу” ігноруватиме візит кандидата у Президенти Віктора Януковича на Львівщину, ― таку заяву прийняла сьогодні коаліція „Сила народу” на Львівщині.
„Влада вдається до безпрецендентного розколу суспільства. Намагаючись будь-якою ціною утримати важелі управління у своїх руках, президентська вертикаль стала на шлях протистояння Сходу та Заходу України. Особлива роль у цьому сценарії відводиться чинному прем’єр-міністру і єдиноу кандидату від влади. Політичні організації, які входять у коаліцію „Сила народу” категорично засуджують методи політичної боротьби п.Януковича, які ведуть до розколу України.
Задля збереження суспільного спокою, уникнення можливих провокацій з боку провладних сил, коаліція „Сила народу” на Львівщині пропонує кандидату у президенти України, прем’єр-міністру Віктору Януковичу облишити практику втягування територій у схему своїх політичних маніпуляцій.
Якщо політ технологи провладного кандидата у президенти задумали провести провокацію у Львові, аналогічну до тієї, що сталася в Івано-Франківську, коаліція „Сила народу” на Львівщині заявляє, що ця провокація у Львові, місті великої політичної культури, не пройде.
Львів’яни ніколи не сприймали і не сприймуть хамства неосвідченого політика, який сьогодні дискредитує поняття європейськості, демократизму і солідаризму”, ― йдеться у заяві.