Коаліція „Сила народу” вимагає звільнення начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала та його заступника Ярослава Скиби, начальника ДПА у Львівській області Ярослава Хом’яка, начальника Західної регіональної митниці Тараса Козака та заступника голови облдержадміністрації Володимира Герича.
Про це йдеться у зверненні „Сили народу” до громадян Львівщини, який зачитав народний депутат України Ярослав Кендзьор сьогодні на мітингу у Львові в підтримку Віктора Ющенка.
У зверненні, зокрема, зазначається: „Ми всі з вами вільно обрали президентом України Віктора Ющенка. Львівська міська рада, яка на сьогоднішній день є єдиним законообраним органом влади у Львові, визнала Ющенка президентом і постановила виконувати тільки його укази та розпорядження. Аналогічні рішення прийняли міські ради інших міст нашої області. Над Львівщиною поряд із синьо-жовтим замайорів помаранчевий прапор перемоги. Наш регіон підтримали народні обранці Хмельниччини, Вінничини, Тернополя, Івано-Франківська. Нас підтримають інші регіони України, які, проголосувавши за Ющенка, продемонстрували, що вони вже встали з колін і готові боротися за демократичну Україну!”
„Незаконні дії ЦВК та її голови ставлять під сумнів сам інститут демократичних виборів в Україні, а відтак не можуть забезпечити реалізацію справжнього волевиявлення громадян. Тому ми вимагаємо негайного скасування сфальсифікованих результатів голосування у Донецькій і Луганській областях та притягнення винних у фальсифікації результатів президентських виборів разом із злочинною ЦВК до кримінальної відповідальності”, — наголошується у зверненні.
Коаліція „Сила народу” також вимагає негайної відставки заступника голови облдержадміністрації Володимира Герича, а в разі невиконання цієї вимоги вимагатимуть відставки голови обласної адміністрації Олександра Сендеги.
Ми вимагаємо звільнити керівника управління транспорту Ігоря Думи
Всі названі особи, як зазначається у зверненні, дискредитували себе своєю діяльністю під час виборів!
Якщо виконавчі органи влади не будуть виконувати рішення народних обранців, народ, організувавшись в акцію громадської непокори, змусить чиновників виконувати свою волю”, — наголошується у зверненні.
Як повідомляло агентство, сьогодні зранку у Львові відбувся студентський мітинг в підтримку Віктора Ющенка, участь в якому взяло понад 50 тисяч студентів та школярів міста.
21 листопада в Україні відбувся другий тур президентських виборів. За офіційними даними ЦВЕ перемогу у виборах отримав Віктор Янукович.