Коаліція “Сила народу” закликала ректорів ВНЗ Львівщини солідаризуватися з позицією ректорів ВНЗ Києва і не вдаватися д оре пресі проти студентів. Про це йдеться у зверненні, розповсюдженому прес-службою Львівського обласного штабу Віктора Ющенка.
„Просимо солідаризуватися із позицією своїх київських колег (зокрема, В’ячеслава Брюховецького, Мирослава Поповича) і з повагою поставитись до дій студентів, які активно відстоюють свої політичні права, жодним чином не порушуючи Конституції України. Закликаємо Вас стати на бік студентської молоді, яка зробивши свій вибір прагне захистити свій голос – своє Конституційне право і не перешкоджати їх діям погрозами виключення із ВНЗ. Засуджуємо будь-які репресії проти студентів, які можуть стати наслідком вияву їх громадської позиції”, ― сказано у зверненні.
Коаліція також звертається до ректорів із закликом стати на захист Конституції України і не допустити визнання результатів виборів по Донецькій і Луганській областях, де „відбулась тотальна і нахабна фальсифікація на очах цілої України”. Ректорів також закликають підтримати вимогу негайної відставки голови Центральної виборчої комісії С.Ківалова.