Керівник "Нафтогазу" Андрій Коболєв вважає, що уряд не повинен зменшувати йому заробітну плату, а тому з лютого по грудень 2019-го передаватиме усі зароблені гроші на благодійність.

Про це він написав у Facebook.

Зазначається, що Коболєв заявив, що високі зарплати — це основна умова "якісного управління" державними компаніями. Розмови про премії та високі зарплати керівника "Нафтогазу" Коболєв вважає "дискредитацією реформ".

"Я прийняв рішення спрямовувати всі доходи, які отримуватиму в "Нафтогазі" (заробітну платню, премії та «бонуси») в період із початку лютого і до кінця цього року на благодійність. Окремо хочу звернути увагу на один важливий аспект: моя ситуація є справді унікальною і вимагати від керівників інших державних компаній такого ж рішення було б несправедливо — я дійсно отримав значну суму бонусу після стягнення з "Газпрому" 2,1 млрд дол. США на користь "Нафтогазу". Тому вважаю, що можу собі це дозволити", — наголосив Коболєв.

Нагадаємо, під час засідання Ради прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 22 березня 2019 року уряд припинить дію контракту з правлінням НАК “Нафтогаз”.

Керівник “Нафтогазу” Андрій Коболєв прокоментував заяву прем’єра Володимира Гройсмана, назвавши таке рішення “порушенням закону”.

Також нардеп вимагає звільнити та покарати керівників “Нафтогазу” Коболєва та Вітренка.