«Оскільки зараз найбільше усіх хвилює те, як влада фальсифікувала склад окружних виборчих комісій, сьогодні ми запросили 12 голів окружних виборчих комісій у Львівській області для проведення публічної люстрації на засіданні Комітету опору диктатурі, при чому 5 голів дали свою згоду. Але в підсумку, сьогодні на засіданні не було жодного голови окружкомів. Самі учасники КОДу вже вдруге не змогли сьогодні зібрати кворуму, щоб засідання було повноважним, тому ми бачимо, що КОД в такому вигляді, як він існував раніше, добіг свого кінця», – зазначає тимчасовий координатор Комітету опору диктатурі, голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін.

«Тоді треба формувати з тих політичних партій, які в цьому зацікавлені, відповідну структуру для захисту результатів виборів. Наприклад, можна сформувати Львівський комітет визволення України, саме не опору, не порятунку, а визволення. Адже зрозуміло, що проти опозиції режим діє бандитськими методами, і він не зупиняться ні перед чим. І це стосується усіх кандидатів від політичних партій, які є членами КОДу. У моєму 117 окрузі замінили 6 членів ОВК від наступних політичних партій: Союз анархістів України, «Русь єдність», «Русь Єдина», «Братство», «Молодь до влади», «Руський блок», в інших ОВК відбувається те ж саме», – зазначає Олег Соскін

«Тому я не розумію, чому політичні партії, які увійшли до об’єднаної «Батьківщини» та їх представники в КОДі («Батьківщина» - Роман Ілик, «Фронт змін» - Степан Кубів, Народний рух України – Андрій Корнат, «Громадянська позиція» - Анатолій Забарило) ігнорують наше засідання, тим паче, що сім’я Януковича в кожному з округів призначила того, хто повинен будь-якою ціною стати народним депутатом, це стосується усіх округів, в тому числі й тих, де кандидатами виступають, наприклад, Ірина Сех, Ірина Фаріон, Дмитро Добродомов, Володимир В’язівський, Олег Канівець, Андрій Тягнибок, Михайло Хміль. Ми повинні визначитися, як нам організувати нейтралізацію окружних комісій, які захоплені правлячою бандократією. Чи будемо ми себе захищати? Зрозуміло, що будемо. Але для цього потрібно об’єднати зусилля всіх опозиційних партій, які проголошують відданість національним інтересам та кандидатів, які висунуті цими політичними силами. Часу обмаль, загроза з боку сім’ї Януковича стає все більш очевидною, тому потрібно виробити спільний механізм протидії та нейтралізації зусиль правлячої банди на Галичині», – підсумував тимчасовий координатор КОДу.