Про це йдеться в повідомленні Головного управління Держкомзему у Львівській області.

Окрім того, роботу Управлінння Держкомзему у Жовківському районі визнано недостатньою.

Крім цього Колегією наголошено на співпраці з ДПА у Львівській області на всіх рівнях, по обліку, оподаткуванню використовуваних земельних ділянок, створенню єдиної електронної бази землевласників та землекористувачів Львівщини тощо.

Також наголошено на посиленні та системності підходів до роботи з інвентаризації земель державної власності, розмежування земель різних форм власності, проведення грошової оцінки та нарахування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.
Комісії Головного управління продовжують перевірки на місцях, про результати їх роботи громадськість Львівщини буде інформовано.

Колегія Головного управління Держкомзему у Львівській області за участю керівництва Головного управління, керівників структурних підрозділів, керівництва територіальних управлінь Держкомзему у Львівській області, представників Львівської регіональної філії ЦДЗК, Львівського НДтП Інституту землеустрою пройшла 30 липня.

Основним питанням для розгляду було визначено результати перших перевірок на місцях роботи територіальних органів Держкомзему на виконання завдань Президента України, Уряду, Держкомзему щодо здійснення єдиної державної політики у землевпорядній сфері. Так було проведено перевірки з комплексу питань основної діяльності органів Держкомзему у Дрогобицькому, Пустомитівському, Яворівському та Жовківському районах.