Основним питанням для розгляду було визначено результати перших перевірок на місцях роботи територіальних органів Держкомзему на виконання завдань Президента України, Уряду, Держкомзему щодо здійснення єдиної державної політики у землевпорядній сфері. Так було проведено перевірки з комплексу питань основної діяльності органів Держкомзему у Дрогобицькому, Пустомитівському, Яворівському та Жовківському районах.

Колегією прийнято рішення визнати незадовільною роботу Управлінь Держкомзему у Дрогобицькому, Пустомитівському, Яворівському районах та звернутись до Голови Держкомзему з клопотанням про звільнення з займаних посад начальників та заступників цих Управлінь. Роботу Управлінння Держкомзему у Жовківському районі визнано недостатньою.

Крім цього Колегією наголошено на співпраці з ДПА у Львівській області на всіх рівнях, по обліку, оподаткуванню використовуваних земельних ділянок, створенню єдиної електронної бази землевласників та землекористувачів Львівщини тощо.

Також наголошено на посиленні та системності підходів до роботи з інвентаризації земель державної власності, розмежування земель різних форм власності, проведення грошової оцінки та нарахування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Комісії Головного управління продовжують перевірки на місцях, про результати їх роботи громадськість Львівщини буде інформовано.