Відповідне рішення суд ухвалив сьогодні на засіданні, передає «УНІАН». 

Відповідне призначення цього судді як головуючого колегії у складі трьох суддів Печерського райсуду відбулося після заяви прокуратури про відвід судді Андрія Новака, а також самовідводу судді Олесі Батрин.
Також суд призначив на 16 лютого на 11:00 розгляд справи проти екс-«беркутівців» по суті.

Минулого року у Генпрокуратурі заявили про завершення досудового розслідування та розпочато ознайомлення потерпілих із матеріалами кримінального провадження стосовно командира роти спеціального призначення полку міліції особливого призначення «Беркут» при ГУ МВС України в м. Києві Дмитра Садовника та двох його підлеглих - Зінченка й Аброськіна, які спільно з іншими правоохоронцями вранці 20 лютого 2014 року, виконуючи злочинний наказ колишніх керівників держави, неправомірно застосували вогнепальну зброю та вчинили вбивство 39 учасників акцій протесту на вул. Інститутській у місті Києві.

20 січня 2015 року Генпрокуратура закінчила досудове розслідування та направила до суду обвинувальний акт проти двох співробітників роти спеціального призначення полку міліції особливого призначення «Беркут» ГУМВС України в м. Києві за фактом вчинення особливо тяжких кримінальних правопорушень. 

Суд постановив залишити Аброськіна та Зінченка за гратами.