Про це йдеться у відкритому листі працівників, який є у розпорядженні «Вголосу».

«Нас, працівників аеропорту, насторожує той факт, що конкурс лише на словах задекларовано як відкритий. Насправді ж бачимо, що процес відбору керівника нашого підприємства нічим не відрізняється від методів відбору за часів влади Януковича», – йдеться в документі.

«Саме представники «сім’ї» донедавна очолювали ДП. На різних рівнях управління аеропорту досі представлені люди, пов’язані з попередньою владою, про що ми неодноразово відкрито заявляли та проти чого боремося понад рік», – наголошують працівники аеропорту.

У листі вони нагадують, що 31 грудня 2014 року Міністерство інфраструктури оголосило конкурс на посаду генерального директора аеропорту «Львів». На початку, як зазначали на офіційних порталах, подача заявок від претендентів тривала до 12 січня 2015 року, пізніше термін продовжили до 19 січня. Станом на 19 січня на жодних офіційних ресурсах не викладено списку кандидатів, а також не відкрито складу конкурсної комісії.

Нагадаємо, що Львівський аеропорт – міжнародний та надзвичайно важливий об’єкт інфраструктури України, який потребує:

- якісно нового управлінського підходу та розвитку;

- прозорості в роботі із партнерами;

- оприлюднення звітності щодо фінансово-економічних  процесів та показників;

- використання наявних об’єктів аеропорту на повну потужність;

- впровадження якісно нових, необхідних підприємству бізнес-процесів.

Новий керівник аеропорту, на глибоке переконання працівників, має бути людиною поза будь-яких «схем», партійних квот, лобізму з боку владних структур, не мати стосунку до колишньої злочинної влади та ґрунтовно володіти темою розвитку нашого підприємства, працювати лише в інтересах підвищення результатів роботи, європейської інтеграції, обороноздатності та насамперед в інтерасах української держави та її громадян.

Враховуючи вищевикладене, а також задля більшої прозорості конкурсу, трудовий колектив аеропорту вимагає:

1. Станом на 20 січня зробити відкритим список конкурсантів на посаду генерального директора аеропорту Львів, оприлюднити список на офіційних порталах.

2. Оприлюднити склад конкурсної комісії, що здійснює відбір.

3. Опублікувати програми – презентації бачення розвитку від фіналістів відбору на посаду керівника аеропорту.

4. Не пізніше ніж на початку лютого 2015 року завершити процедуру відбору та призначити нове керівництво аеропорту.

«Просимо врахувати складність сьогоднішньої кадрової ситуації на нашому підприємстві, вимогу діяти в рамках повної законності, інтересів розвитку підприємства, відкритих методів відбору кандидатів та пропозицій трудового колективу ДП «Міжнародний Аеропорт Львів», – резюмують у листі.

Як писав «Вголос», 31 грудня 2014 року Мінінфраструктури спільно з експертами компаній «Talent Advisors», ЕBS та «Deloitte» оголосили конкурс на посаду директора аеропорту «Львів».