Колектив Львівського національного університету імені Івана Франка вимагає вибачень від заступника голови комісії з питань виявлення фактів корупційних діянь в закладах освіти за інформацію про факти корупції в ЛНУ ім. І.Франка.
Про це йдеться у заяві Центру громадських зв’язків ЛНУ ім. І.Франка, розповсюдженій 7 квітня.
У заяві, зокрема, сказано: „У газеті “Поступ” від 18 березня 2005 року та у випусках програм “Репортер” і “Вісник” з посиланням на інформацію заступника голови новоствореної комісії з питань виявлення фактів корупційних діянь та забезпечення прозорості функціонування закладів і установ освіти Бабія Р. П. подано інформацію про корупцію у Львівському національному університеті імені Івана Франка”.
Колектив університету вважає, що держслужбовець, розповсюдивши таку інформацію „зганьбив весь колектив університету”.
„Ще в 1991 році вперше в Україні Університет увів систему вступних тестових випробувань, щоб максимально забезпечити принцип рівних можливостей, соціальної справедливості та прозорості вступу. Наша система дає змогу абітурієнтам “сам на сам” із завданням, без будь-якого психологічного дискомфорту від спілкування з екзаменаторами, всебічно виявити свої знання та забезпечує вступній кампанії максимальну об’єктивність”, - наголошується у заяві.
Колектив університету вимагає вибачення або спростування від Романа Бабія за „подання недостовірної інформації у засоби масової інформації”.
Комісія з питань виявлення фактів корупційних діянь та забезпечення прозорості функціонування закладів та установ освіти у Львівській області була створена 1 березня з ініціативи голови Львівської ОДА Петра Олійника.