Підставою для звернення стала заява голови Львівської обласної ради Олега Панькевича, який на прес-конференції 16 лютого 2011 повідомив, що для завершення зведення пам'ятника Степану Бандері у Львові потрібно витратити ще 4,7 млн. гривень.

«У бюджеті Львівської області на 2011 рік передбачені кошти на завершення будівництва пам'ятника Степану Бандері у Львові в сумі 600 тис. грн. Ці кошти були закладені в обласний бюджет за рахунок скорочення фінансування програми з підвищення кваліфікації державних службовців, апарату обласної ради та зміст управління майном спільної власності Львівської обласної ради. Рішення про виділення коштів на добудову пам'ятника було прийнято 4 січня 2011 року на сесії Львівської обласної ради під час обговорення питання «Про обласний бюджет Львівської області на 2011 рік», - йдеться у зверненні Колесніченко.

Як зазначив депутат, «кошти в сумі 600 тис. грн. виділені з обласного бюджету на добудову пам'ятника Бандері у Львові за рахунок скорочення інших, більш важливих, з економічної точки зору, витрат, що суперечить принципу достовірності, ефективності та результативності бюджетної системи України, закріпленому в пункті 6 частини 1 статті 7 і пункті 3 статті 113 Бюджетного кодексу України».

За інформацією політика, всього на будівництво пам'ятника Бандері у Львові вже витрачено 5 млн. грн. У документі він звернувся з вимогою до голови профільного відомства провести виїзну перевірку доцільності, достовірності, ефективності та результативності витрачання бюджетних коштів на будівництво пам'ятника Бандері і в загальному фінансово-бюджетної дисципліни у Львівській облраді.