За словами нардепа, мова іде про законопроект «Про заборону спрямованої на дітей пропаганди одностатевих сексуальних стосунків».

На думку регіонала, вся логіка діяльності «Свободи» свідчить про те, що у цьому питанні їх погляди співпадають з його законодавчою ініціативою.

«Вони цей законопроект підтримують… Перемовини про це не ведуться, але виходячи з їх заяв та з їх публічної діяльності, вони будуть змушені проголосувати за цей законопроект, а інакше буде дивною взагалі їх присутність у парламенті», – заявив Колесніченко.

Нагадаємо, народний депутат Вадим Колесніченко пропонує Верховній Раді заборонити спрямовану на дітей пропаганду одностатевих стосунків. Про це йдеться у проекті закону N1155 «Про заборону спрямованої на дітей пропаганди одностатевих сексуальних стосунків».

У пояснювальній записці нардеп наголосив, що наразі, одним із негативних проявів лібералізаційних процесів в Україні є поширення одностатевих сексуальних стосунків, відкрита їх пропаганда у всіх сферах суспільного життя під виглядом боротьби за право особи на вільний вибір своєї сексуальної орієнтації.

Як зазначив Колесніченко, метою цього проекту закону є забезпечення захисту дітей від пропаганди одностатевих сексуальних стосунків як фактору, який негативно впливає на їх фізичний, психічний, духовний, моральний та інтелектуальний розвиток.

Джерело: УНН