Нещодавно славний і заслужений співак Едуард Хіль порвав увесь загниваючий капіталізм своїм невмирущим вокалізом "Я очень рад, ведь я, наконец, возвращаюсь домой", який став ще й став незрівнянним інтернет-мемом.

Тепер увесь прогресивний світ, який до того не усвідомлював усе багатство Хілевого співу, знає його, як Містера Трололо. Нестаріючий Хіль, розуміючи усю важливість такого минучого моменту, вже збирається їхати в Америку і збивати мільйони баксів з вух прозрівших до високого мистецтва піндосів.

Однією з особливостей трололівського вокалізу є трансформація обличчя Едуарда Хіля, яка перетікає від блаженства повернення до додому після тривалого перебування на чужині до несподіваних, а інколи, й просто ізмєнних зустрічей з невідомими нанотехнологіям істотами під час зазначеної мандрівки. Такі атмосферні особливості обличчя Едуарда Хіль, спонукали деяких акаунтерів Ютубу до інтерпретаційних коментів під відео а-ля "такий фейс у мене було після LSD".

Зрозуміло, що такі ідеологічні супротивники комуністів Пітера і Леніградської області, експлуатовані декадентськими штампами поп-культури, опускаються до таких наркотичних порівнянь славної творчості Хіля через свою неознайомленість з багатющим пластом радянської естради та особливим (духовним) співочим настроєм таких наприкладних її представників, як Еміль Горовець, Аїда Ведіщева, Майя Кристалінська, Анна Герман, Гелена Веліканова, Муслім Магомаєв чи навіть оркестр Георгія Гараняна.

Фінішується цей ліричний відступ лише тому, що сьогодні у Львові візитувався такий собі нардеп Вадим Колесніченко, з фейсу якого усю пресуху не зникала блаженна посмішка, якось синтетичного походження, яку, аж ніяк не хочеться порівнювати з багатством внутрішнього світу Едуарда Хіля, а швидше з психоделічними тріпами закутками далеких космосів Льоні Черновецького. Прізвище Колесніченка нещодавно спливало у зв'язку з дитсадковою абрадкадаброю Ірини Фаріон, яку він обіцявся колесувати усіма доступними людському мозку засобами.

Поки інетна туса гуділа фаріонними слідами, інетвидання Сегодня.Ру клавіатурнило аналітику "Кто стоит за львовской провокацией", де обережно натякалось, що Фаріон дотанцювали до такої абракадабри громадяни Лужков та Затулін. І саме руками (чи іншими доступними засобами) Колесніченка це дійство й привальсовувалось.

Отож, це регіональне чудо психоделічної природи приїхало розповісти місцевим аборигенам про засади регіональної політики Партії регіонів на Львівщині. Похитуючись від своєї чудесної посмішки, Колесніченко манірно пообіцяв Львівщині свіже повітря у вигляді якогось кандидата на посаду губернатора, якого ймовірно представить Янукович під час візиту 25 березня. Ну й в закутках освітньої сфери, Колесніченко пообіцяв старшому Вакарчукові – розчудесну дольче віту. І лише одиним скептичним пальцем біля ока зарубав усі губернаторські сподівання Писарчука.

Десь на фініші він (ніби забуваючи, де знаходиться) договорився до того, що питання державної мови є третьорядним у контексті виходу з економічного кризису. І безумовно, Україну з колін підніме товариш лише Янукович у якого Лариса Скорик вже виявила чотири аристократичні коліна. Незабаром й виявиться, що Янукович – реінкарнація якогось православного святого, якому не сидиться на небі, бо у нього руки чешуться невтомно допомагати кожній людині, яку він може почути на цьому білому світі.

Деякі присутні у Прес-клубі мени відразу повелись на такі тупі маніпуляції Колесніченка і почали з ним таку собі перепалку. Колесніченко намагаючись втриматись у параметрах незворушного сфінкса-юриста, ніби проколовся лише одного разу. Разом з журналістами у Прес-клубі знаходився й керівник фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді Василь Павлюк.

Зрозуміло, що у контексті вищезгаданої аналітики Сегодня.Ру, ці два богатирі зійшлись у запеклому (?) поєдинку над тілом Ірини Фаріон. Апогеєм їх билинної прі стали спроби Павлюка з'ясувати причини тероризування дитсадка № 67 помічницею Колесніченка жіночої статі. У відповідь Колесніченко загадково посміхнувся собі під ніс і заявив (з тією ж загадковою посмішкою), що усі його помічники – чоловічої статі.

На цьому усі нюанси перепалкового апогейства вичерпались і Колесніченко зі своєю блаженною посмішкою попішкарив до прокурора, щоб ще раз пропісочити тіло Ірини Фаріон, з яким його назавжди пов'язала аналітика інетвидання Сегодня.Ру.

Уся інша клоунада на ВІДЕО.