«Доведеться побудувати 2 олімпійські села, припустимо, між Львовом і Сколівським районом, де можна розташувати основні гірськолижні об'єкти. (Якщо відстань між об'єктами) більше 50 км, згідно з нормативами МОК, вже потрібно будувати 2 села », - повідомив Колесніков.

Він зазначив, що близько 70% витрат, пов'язаних з підготовкою інфраструктури до Олімпіади-2022, будуть здійснені за рахунок приватного бізнесу.

«Село, природно, (буде складатися) з житлових будинків чи готелів - це побудує бізнес», - сказав віце-прем'єр-міністр.

За словами Колеснікова, держава візьме на себе фінансування будівництва доріг і спортивних об'єктів, непривабливих для туристичного бізнесу.

«Ви ж не зустрічали, допустимо, туристів, які стрибають з трампліна або професійно займаються бобслеєм? Тобто ті речі, на які немає попиту в нормальній сфері, це, можливо, там держава зробить свої інвестиції. Все інше - бізнес. Бізнес побудує - держава прокладе нові дороги, побудує частина підйомників », - сказав він.

Колесніков висловив упевненість в тому, що транспортна інфраструктура, побудована до чемпіонату Європи з футболу в 2012 році, полегшить завдання підготовки до Олімпіади-2022 і дозволить зменшити витрати на її проведення.

«У перший раз - це дорого. Ванкуверська олімпіада обійшлася в 11 млрд. доларів, але у Ванкувері і так усе було. Сочинська олімпіада може обійтися в 30 млрд. доларів, тому що там якраз нічого не було, що потрібно для сучасного (спорту) », - сказав віце-прем'єр.

Крім цього, Колесніков висловив упевненість в тому, що в подальшому ці витрати дадуть значну економічну вигоду для України.

«Це вперше витрати. Потім це дасть десятки тисяч робочих місць, просуне країну на десятиліття вперед у плані транспорту, в плані громадського харчування, готельного бізнесу », - вважає він.

Віце-прем'єр повідомив, що заявка на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року буде подана в 2014 році, а в 2015 вона буде задоволена чи не задоволена.

Нагадаємо, Національний олімпійський комітет вважає реальними шанси України отримати право на проведення зимових Олімпійських ігор у 2022 році.

Раніше Колесніков відзначив хороші шанси Львівської області взяти зимові Олімпійські ігри у 2022 році.