Глава Донецької облради Борис Колесников, що перебуває під арештом, просить Верховну Раду створити тимчасову слідчу комісію з розслідування порушеної проти нього кримінальної справи. Про це мовиться у відкритому листі Колесникова парламенту.

У листі Колесников вимагає від парламенту захистити його право на неупереджене і незалежне розслідування порушеної проти нього кримінальної справи. Колесников стверджує, що протягом трьох місяців міститься в тюремній камері на підставі навмисно сфабрикованих Генеральною прокуратурою звинувачувальних фактів, а порушену проти нього кримінальну справу називає політичним переслідуванням опозиції і залякуванням неугодних владі політичних лідерів.

Колесников вважає, що єдиною надією на справедливий розгляд є створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, оскільки впевнений, що судова і виконавча гілки української влади більш не здатні діяти справедливо і незалежно.

Факт свого арешту і утримання під вартою Борис Колесников розцінює як порушення ряду статей Конституції, Карно-процесуального кодексу і «Конвенції про захист прав і основних свобод людини» 1950 року. На його думку, суд, що ухвалив рішення про арешт, діяв на користь влади, а не правосуддя. Він також заявляє, що в ході кримінального процесу навмисно було допущено низку серйозних помилок.

ProUa