За словами представників археологічної служби, бар’єр складатиметься з чавунних колон, які встановлять на рівні вулиці на відстані від 5 до 16 метрів від стін Колізею, одного з найпопулярніших пам’ятників архітектури Вічного міста.

На такий крок італійці вирішили піти після того, як останніми роками були зафіксовані випадки падіння на землю фрагментів амфітеатру, особливо після сильних дощів.

У липні минулого року італійська газета написала про те, що з південного боку Колізей на 40 сантиметрів нижчий, ніж на півночі, передбачивши, що давньоримська арена може бути у небезпеці.

Проте, за заявою офіційних осіб, пам’ятнику ніщо не загрожує. Римський Колізей – один з найпізнаваніших символів Риму, який був зведений в епоху правління імператорів династії Флавіїв.

Колізей зараз стоїть на порозі своєї першої за 73 роки масштабної реставрації. Реалізація реставраційного проекту, оціненого у 25 мільйонів євро, розпочнеться наступного місяця і закінчиться у 2015 році.

Реставрація Колізею, що відкладалася три роки через бюрократичні проблеми, здійснюватиметься поетапно, так що амфітеатр, подивитися на який щороку з’їжджаються сотні тисяч туристів, як і раніше, зможе приймати відвідувачів.

Джерело: Кореспондент