Про це повідомила прес-служба Львівської облради.

Петро Колодій висловив бійцям слова вдячності за цей подвиг, який вони здійснили і, зокрема зазначив: «Можна сміливо говорити, що ви –  наші герої, герої новітньої історії Україна. Наша держава пережила не одну героїчну сторінку. Це і наші козаки, і січові стрільці, і воїни УПА. Виборювання державності завжди було головним для українців. Сьогодні ми продовжуємо боротьбу, ми маємо новітніх героїв».

«Довгий час наша армія знищувалася. Сьогодні ми бачимо справжнє обличчя нашого північного сусіда, його зухвалість, його брехню. Ми прекрасно розуміємо, що саме Росія винна у тому, що відбувається у нас», – сказав голова обласної ради.

Під час зустрічі військовослужбовці розповіли про ті проблеми, з якими вони сьогодні залишаються, які потрібно вирішувати. Були деякі пропозиції, які ми занотували і будемо вирішувати, – зазначив Петро Колодій.

На думку голови Львівської обласної ради, на сьогодні головними є  моральна підтримка наших бійців, які перебувають у зоні АТО, а також підтримка бійців продуктами харчування, сигаретами тощо. Петро Колодій каже: «Я думаю, що це не складає жодних проблем, адже на території Львівської області діє кілька координаційних центрів, які цю роботу проводять».

Понад 150 осіб, які були поранені у зоні АТО, отримали медичну допомогу у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Зараз тут перебуває на лікуванні близько 70 бійців. Серед них – семеро важко поранених.