Про це повідомила прес-служба Львівської облради.

Під час зустрічі, яка відбувалася у формі взаємного діалогу, сторони обговорювали співпрацю, яка ось уже 9 років відбувається між Малопольським воєводством та Львівщиною в різних галузях суспільного життя двох народів, зокрема в економіці, культурі, спорті, туризмі тощо. «Необхідно нині підписаний протокол про співпрацю наповнити якісними заходами, – зазначив Петро Колодій. – Сьогодні багато спільних проектів між Україною та Польщею реалізуються в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна».

У розмові сторони торкнулися різноманітних аспектів співробітництва, які є важливими для Львівської області і Малопольського воєводства. Зокрема акцентувалась увага промовців на співпраці в галузі сільського господарства, на політиці інвестування, розширення галузі туризму. «Потрібно, щоб наша співпраця в туризмі концентрувалася навколо Карпат, які є об’єднувальним фактором для Малопольського воєводства і Львівської області. Потрібно, щоб Карпати об’єднували, а не ділили Європу», – наголосив маршалок Марек Сова. Він також запросив голову облради Петра Колодія відвідувати Краків та інші міста і містечка Малопольського воєводства, коли там відбуватимуться спільні україно-польські заходи.

У зустрічі також взяли участь заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик, заступник голови комісії з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном Святослав Шеремета, а також голова комісії регіонального розвитку, промоції і міжнародного співробітництва сейміку Малопольського воєводства Гжегож Бєдронь, голова комісії культури сейміку Малопольського воєводства Лєшек Зегзда та директор бюро міжнародного співробітництва Рафал Коцот.