Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

Разом із Іваном Шимоновичем до Львова прибули Джанні Магаззені, директор регіонального підрозділу Управління Верховного комісара ООН з прав людини у Женеві, Антон Нікіфоров, помічник Верховного комісара з прав людини у Женеві, та Свен Купманс, Департамент політичних питань у Нью-Йорку.

На зустрічі також були присутні представник МЗС України у Львові В’ячеслав Войнаровський, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик, голова постійної комісії з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем Олег Рісний, начальник Департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк та його заступник Оксана Яковець.

Під час зустрічі делегацію Організації Об’єднаних Націй здебільшого цікавили питання в сфері законності та дотримання прав людини з огляду на події, що відбулись в Україні з листопада 2013 року. Більш детально представники ООН зупинились на питаннях переселенців з українського півострова Крим, які відгукнулись на запрошення голови Львівської обласної ради Петра Колодія, та від початку березня цього року приїжджають на Львівщину для тимчасового проживання на час врегулювання ситуації в Криму.

Також делегацію ООН цікавили стосунки між різними етнічними, мовними та конфесійними групами жителів Львівщини, питання корупції та довіри до правоохоронних органів.

Як повідомлялось раніше, представники ООН прибули в Україну для проведення попередньої оцінки ситуації з дотриманням прав людини у зв'язку з подіями в державі терміном з листопада 2013 року і до сьогодні.

Після завершення візиту в Україну помічник Генерального секретаря ООН повинен представити Верховному комісару ООН з прав людини напрацювання з рекомендаціями щодо подальших дій.