Про це повідомила прес-служба Львівської облради.

Петро Колодій, звертаючись до студентів навчального закладу, сказав: «Мені дуже приємно за активну громадянську позицію наших земляків. Зокрема, нині є багато благодійників, готових допомогти нашим військовим. Також наголошу, що сьогодні ж до надання допомоги долучаються і студенти, які також були найбільш активними під час Революції Гідності. І, зважаючи на те, які біля нас живуть люди – патріоти, нам не страшний жоден  ворог. Україна переможе!».

Студентка Львівської національної академії мистецтв Ольга Тіводор відзначила: «Ми сьогодні принесли до Координаційного центру допомоги фронту зібрані гроші, щоби передати їх на потреби армії. Водночас тут ми з’ясували, що саме потрібно військовим, а тому разом з хлопцями, які нині виїжджають на схід, купили необхідні речі. Звісно, ми розуміємо, що наша допомога – це маленька крапля в морі від реальної потреби. Але ці гроші ми зібрали з вірою в те, що наші військові повернуться додому живими, здоровими та з перемогою».

Разом з тим, як зауважив Олег Пелехатий, координатор Координаційного центру допомоги фронту, який діє при Координаційній раді Львівської обласної ради, студенти, зібравши кошти в сумі 9 тис. грн, придбали необхідні речі для бійців УНСО, які нині виїжджають на схід з метою оборони нашої держави. Зокрема, вони купили рації, ремні та рукавиці.

Також на схід сьогодні відправлять допомогу, яка була зібрана за кошти інших благодійників, які надсилають гроші або речі на потреби армії. Зокрема, на цей раз на схід буде відправлено нову військову форму виробництва Великобританії.

«До нас у Координаційний центр, що на Винниченка, 16, приходять військові та повідомляють, що саме потрібно хлопцям, які несуть службу на сході. Формуючи такі списки, ми стараємося купувати те, в чому є потреба і одразу ж відправляти нашим військовим», – розповів Олег Пелехатий.