Нормальним молодим жінкам, які доглядають за собою, вистачить зарплати у розмірі 3 тис. доларів, а тому заради депутатської зарплати в 30 тисяч гривень у Парламент вони працювати не підуть, вважає олігарх Ігор Коломойський.

Таку думку він висловив в інтерв’ю «Цензор.НЕТ».

Водночас чоловіки, на його думку, повинні отримувати щонайменше 5 тис. доларів заробітної плати.
«Я не вірю, що 254 людини пішли за 30 тисячами... У Києві за скільки можна прожити? Ось почнемо з жінок. Скільки нормальній молодій жінці, бальзаківського віку, потрібно грошей, щоб прожити? З будь-якої фракції. Три тисячі доларів жінці треба? Який вихід? Або в неї є чоловік і вона утриманка, або їй треба самій заробляти. Нормальна жінка, у якої в голові «Три К», піде в парламент? Вона ж не піде, їй нахр*н не треба «трьошка» баксів, політика... А якщо жінка в бізнесі заробляє щось, але все кидає і йде в Парламент, для чого? А манікюр треба зробити, педикюр, одягнутися треба, зачіска, макіяж, косметика, харчування, щось ще. Але жінка знайде чоловіка собі і якось влаштується. Особливо бойова, енергійна, ще й гарної зовнішності, правильно?» – заявив Коломойський, коментуючи запитання про зарплати нардепів.

Коломойський переконаний, що його погляди є не сексистськими, а фройдистськими: «Я завжди найперше про жінок говорю, для мене вони і їхня думка найважливіші!».

«Скільки чоловіку треба заробляти, якщо жінці мінімум трійку тисяч доларів? Що робити з дружиною депутата? Вона скільки повинна отримувати? У нас якщо депутат отримуватиме трійку, то тоді депутат буде ходити голий і босий у сандалях. Все забере дружина, трійку на себе. На себе і дітей. Красивим жінкам-депутаткам, самотнім, досить трійки. 5 років протримається. А якщо взяти чоловіка, то йому мінімум п'ятірку треба дати. Тому що трійку дружині і дві собі. Звичайно, зараз відразу почнуть кричати, що це за гендерна нерівність? Тому п'ятірку треба і жінці давати. Тоді жінка-депутат буде в шоколаді порівняно з чоловіком, у якого, дай Боже, щоб тисяча залишилася, тому що дружина дізнається, що п'ятірка, і забере 4. Ну, на тищечку якось теж можна», – додав олігарх.

Нагадаємо, позачергові вибори до Верховної Ради в Україні можуть відбутися вже наступного року. Про це заявив бізнесмен Ігор Коломойський.

Додамо також, Разумков заявив, що в депутатів маленькі зарплати і їх варто підвищити.