Про це заявив експерт Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН України, доктор біологічних наук Борис Сорочинський під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Борис Сорочинський наголосив, що говорити про шкоду для здоров’я та навколишнього середовища від використання генетично модифікованих продуктів мають право лише науковці, адже ці питання потребують довгого і детального вивчення.

«Ми дуже часто розкидаємось такими фразами, як ГМО, геноміка, генна інженерія, однак не знаємо істинного значення цих слів. Я можу сказати лише одне: створення генетично модифікованих організмів (генна інженерія) – це дуже серйозна наука, за кожним із етапів якої стоїть дуже багато знань і величезна кількість технологій», – сказав доктор біологічних наук.
Також експерт розповів, що вчені довели, що ГМ-продукти більше побідні до культур, від яких вони є похідними, ніж різні не ГМ-види тих самих культур.

«Акцентую увагу, що слово ГМО поширюється на дуже великий перелік різних видів рослин, тварин, мікроорганізмів і вірусів. Не можна говорити, що ГМО – шкідливі, чи ГМО – погані. Вони так само, як тварини і рослини, бувають некорисними і доброчинними. Тому, коли ми говоримо, що всі ГМО – шкідливі чи корисні, робимо величезну помилку. Кожен випадок використання генетично модифікованих організмів є особливим», – пояснив Борис Сорочинський.

Як писав Вголос, всі генетично модифіковані продукти, які є на комерційному ринку України, завезені сюди контрабандою, оскільки не можуть бути офіційно зареєстрованими.