На відміну від товариських результативних матчів, у першій весняній офіційній зустрічі «Карпатам» забити не вдалося.

Перший офіційний матч «Карпат» у 2014-ому році не викликав особливого ажіотажу на трибунах стадіону «Україна». «Долучилася» до цього і «карпатівська» погода.  Якщо надцять років раніше в дощову погоду «Карпати» забивали та перемагали, то тепер термін «карпатівська погода» поступово відходить в історію. Сучасній «зелено-білій» команді вона аж ніяк не сприяє.

З перших хвилин зустрічі команда Олександра Севідова дала зрозуміти усім – «Карпати» грають вдома. У дебюті гри господарі поля мали одразу кілька нагод, аби «зігріти» вболівальників на трибунах. Найчастіше в епіцентрі подій опинявся Младен Бартуловіч. В одних епізодах, коли хорват влучав у рамку, надійно грав воротар Кичак, в інших моментах Бартуловіч хибив з вигідних позицій.

Наступив у матчі і час Олександра Гладкого. В одній з атак «зелено-білих» нападника вивели сам на сам з кіпером суперника, проте переграти Кичака Олександр не зумів. Перевага «Карпат» й надалі втілювалася у небезпечні моменти. Нагадав як вміє бити штрафні удари Олег Голодюк. Постріл капітана «Карпат» метрів з 28-ми Кичак перевів на кутовий. Не знаходили своїх адресатів і простріли Сергій Зеньова з правого флангу. Випади естонця були гострими та перспективними, однак не більше того…

«Волинь» у першому таймі здебільшого захищалися. Команді, якою через відсутність Віталія Кварцяного керував Володимир Дикий, в атаці майже нічого не вдавалося. Відтак, у першому таймі «Волинь» по-футбольному «відскочила», а «Карпати» не змогли реалізувати бодай один створений момент.

У другій 45-хвилинці гра заспокоїлася. «Волині» вдалося уникнути такого провалу як у першому таймі і дещо відтіснити гру від своїх воріт. «Карпати» продовжували володіти ігровою та територіальною ініціативою, щоправда атаки команди Олександра Севідова уже не мали такої гостроти як у першому таймі. Небезпечних випадів біля воріт Кичака не було багато, однак вони були. В одному з епізодів голкіпер «Волині» Кичак знову проявив свою реакцію, парирувавши небезпечний постріл Голодюка.
Коли здебільшого створювали та атакували одні, забили інші. І, мабуть, матч «Карпати» - «Волинь» став черговим тим, у якому логіки шукати не варто. Одна з атак гостей завершилася передачею Бікфалві на Козьбана. Останній втік з-за спини захисника і фактично, вийшовши сам на сам з Ільющенковим, проштовхнув м’яч повз голкіпера. Ситуація аж ніяк не потребувала того, аби Олександр покинув власні володіння, проте кіпер «Карпат» прийняв саме таке рішення…

Такому повороту подій не очікував, мабуть, ніхто. Засмучені «карпатівці» побігли рятувати очки і час на те, аби не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу, у «Карпат» ще був. Утім, усі старання команди Олександра Севідова були виявилися марними. Подач у штрафний майданчик суперника не бракувало. Бракувало лише осмислених дій на завершальній стадії атаки до влучного завершального удару.

«Волині» вдалося вистояти у Львові та залишити свої ворота «сухими». Велика заслуга у цьому воротаря Кичака, який у цьому матчі зіграв безпомилково і водночас героїчно. А винити за поразку у цьому матчі футболісти повинні лише самих себе. У Прем’єр-лізі занадто велика розкіш не реалізовувати таку кількість створених моментів…

«Карпати» (Львів) – «Волинь» (Луцьк) - 0:1 (0:0)
«Карпати»: Ільющенков, Мартинюк, Пластун, Балажіц, Пашаєв, Даушвілі (Бохашвілі, 77), Голодюк, Федорчук, Бартуловіч, Зеньов (Пучковський, 82), Гладкий.
«Волинь»: Кичак, Шиков, Шершун, Парцванія (Приндета, 74), Нємчанінов (Шіш, 25), Скоба, Гошкодеря (Матей, 46), Бабатунде, Мемешев, Ерік, Козьбан.
Гол: Козьбан, 76
Попередження: Балажіц, 71, Пашаєв, 89 – Шіш, 29, Бабатунде, 45.
Арбітр – Сергій Березка (Київ).
Асистенти арбітра: Андрій Литвин, Леонід Ярмолинський (обидва – Київ).
Додаткові асистенти: Ярослав Козик (Мукачеве), Євген Арановський (Київ).

Богдан Пастернак