У неназваній Ратуші та на ринком забутій площі жила-була собі принцеса Білосніжка і була в неї зла мачуха, яка одного разу зарубала розвиток її улюбленого аеродрому. А щоранку, сотні її (Білосніжки) прислужливих чиновників, за кожним кутком придумували різні падлянки для принцеси.

Мачухи вважала себе найгарнішою на усьому жовто-блакитному світі, а чиновники – найбільшими спєцами у всьому, що рухається. Тому, коли вони побачили, що красуня Білосніжка живе-поживає і успішно будує стадіон на Євро-2012, то в їх голівки пришла ідея скинути Білосніжку в якусь стару котельню, або ж закопати на грибовицькому сміттєзвалищі.

Але в 4-х сміттярів, заявлених на конкурс, не завелись автомобілі і не піднялись ковші на Білосніжку і вони дозволи їй втікти

В невтомних блуканнях лісом, Білосніжка наштовхнулась на пустий будинок з левячим прапором на даху. Незабаром, в будинок заповзли і 7-ро гномів-шахтарів. Білосніжка вирішила пожити з ним років з 5-ть і набратись крапаль розуму. Вона готувала їм хавку, прала і прибирала в будинку, а сім відбірних гномів вирішили втаємничити її у всі принади дорослого життя.

Як тільки про факт такої солодкої консолідації взнала мачуха і бюрократи-чиновники, то вони підсунули Білосніжці яблуко, яке вони купили на "Добробуті". Цим вони відразу ж вирішили вбити 2-х зайців, тобто, замочити одну Білосніжку і чим швидше забакланити ринок "Добробут", де до Євро-2012 вже має стояти готель для стурбованих туристів.

Як тільки Білосніжка вкусила яблуко, вона відразу ж ріпнулась. Тобто, голуби і голубки проспівали їй "rest in peace", а гноми поховали свою кохану Білосніжку в кришталевому гробику, де її пізніше має резуректнути поцілунок закоханого принца.

Також, на хвилі всезагальної любові до Білосніжки та створення міфів навколо анімешних героїв, гноми вирішили провести прес-конференцію, щоб донести піплам усю правду про чудеса, цікавинки та коротке ЖЗЛ летаргічної принцеси.

Гноми розповіли про білястіть та пухнастість Білосніжки, та її клятих чиновників, які постійно її підставляти, падлили і казлили. А вони (гноми) готові працювати з Білосніжкою день і ніч, ніч і день, аби лише інвестори вкладали бабулін у розвиток неназваної Ратуші. Життя таке несправедливе до молодих і закоханих. Сльози. Ці кляті чиновники.

Але на пресуху прийшли підіслані козачки, які почали деструктивно впливати на позитивний хід міфологізації Білосніжки: перекручувати факти, підмінювати поняття, робити логічні помилки, софізми, додавати 5-й елемент до простих категоричних силогізмів, не розподіляти середній термін в засновку та чесати іншу нечисть.

Гноми з гідністю, характерною для античних героїв та спартанців царя Леоніда відкинули від себе усю цю ординську чиновницьку навалу у вигляді засланих козачків та морячків.

Якщо вони й критикували Білосніжку за підгорілі котлети, то лише із-за любові до неї та її мух. У них не було жодної тихої війни чи підготовлених стратегічних ракет направлених на цю чисту, непорочну людину і святу.

Гноми хочуть лише одного. Щоб Білосніжка чим швидше роздуплилась від летаргічного сну і не чекаючи принца на білому коні, почала цілувати її відданих гномів. Тільки цей осяйний_добрий_закоханий месидж вони вирішили надіслати Білосніжці через ЗМІ, відповідально усвідомлюючи світлу іформаційну місію ЗМІ у сучасному світі. Через ЗМІ вони хочуть відкрити очі Білосніжці на білий світ, як вони це робили у щасливі хвилини втаємничення її у принади дорослого життя.

Вони сподіваються, що професійні ЗМІ та екстрасенсорні можливості Білосніжки, з-за допомогою яких, вона підбивала гномів на численні дрібні авантюрки та пустунчики, зможуть зробити цю святу справу. Саме така енергетична консолідація спроможна вивести їх з темного лісу на широкий простір, де вони попадуть під рясний філковий дощ з рогу достатку Євро-2012.

P.S. Круто простібнулись керівники всіх фракцій ЛМР. Варто було лише подивитись на фейс Трача та міміку Гудими, погляди Адамика та Павлюка, а фраза Кужелюка: "бунту на кораблі немає, бо наш корабель пливе на хвилях інформаційного простору", не снилась навіть Бодріяру.

фото: media.advertology.ru