У ньому він зачіпає співачку за наболючіше – згадує про її маму-повара, яка кілька місяців тому померла, зауважуючи що батько дитини також кухар, наголошує, що Могилевська вже не молода і «ніхто не може передбачити, як буде протікати ця вагітність» та розповідає про аборт, який нібито зробила співачка 10 років тому, не зберігши дитину самого Ягольника.

«Молодець «Девчонка с волосами цвета лилий!». Щиро вітаю. Дуже щиро – передайте їй особисто! До щирості моїх вітань додається і той факт, що кухарем була і мама Наташі – Ніна Петрівна. Дивлячись в її очі я вірю, що це не піар, що нарешті Наташа матиме те, чого у неї не було – радість материнства», – пише Ягольник.

«Я дуже сподіваюся, що канадські медики не облажаються – все-таки, 38-річна Наташа, з її минулим, укладом і способом життя, не повністю здоровим жіночим організм… і ніхто точно не може передбачити, як буде протікати ця вагітність», – зауважує явно ображений екс-коханець.

Ягольник зауважує, що Могилевська полюбляє публічних чоловіків, тому новий обранець – її «сексотип».

«Найголовніше, що з ним дитину Наташа вирішила зберегти. Мені не так пощастило свого часу в цьому питанні, і через її аборт 10 років тому я мало не звів рахунки з життям. Так що цьому хлопцю – пощастило, вона мега-джек-пот як жінка. І я його теж щиро, як ЕКС (…), вітаю. Наташа буде дуже хорошою мамою і найвірнішою дружиною», – з’язвив Ягольник.

Подруга Наталії Могилевської – письменниця Лада Лузіна написала на своїй сторінці Facebook різку відповідь на «одкровення» Ягольника.

«Одного разу Олександр Ягольник прокинувся і зрозумів, що йому вже за 40 і життя точно не склалася. І єдина цінність, що залишилася від його давно нецівакого всім життя – співачка Наталія Могилевська. З тих пір він згадує її треба чи не треба, з бридкими подробицям, для власного жалюгідного піару. Але головний посил один: ти бідна – нещасна, у тебе теж життя не склалося, тому повертайся до мене…», – пише Лада Лузіна.

«А Ната мовчить, бо жаліє. З тієї ж причини вона купує у нього непотрібні їй пісні і надає свою дачу для святкування його дня народження, де його гості ламають меблі, за яку А.Я. навіть не робить спроби заплатити», – зауважує письменниця.

«І якщо, виплюнувши всі свої останні статуси А.Я., таки повіситися з горя, то лише з однієї причини. Більше всього на світі Ягольник хотів би сам зараз бути вагітною від Могилевської! І все життя переслідувати її, вимагаючи аліментів…», – підсумувала Лузіна.

Письменниця також зауважила, що вона подруга Наташі Могилевської, а подруги не видають секретів: «Коли захоче – тоді і розповість».