Про це інформує прес-служба Міністерства культури Росії.

Він став одним з 86 російських діячів культури і мистецтва, які поставили свої підписи під листом «На підтримку позиції президента щодо України та Криму».

Як вже писав Вголос, серед  інших підписантів – актори Олексій Баталов, Сергій Безруков, Михайло Боярський, кінорежисери Федір Бондарчук і Павло Лунгін, актор і кінорежисер Станіслав Говорухін, керівник театру естради Геннадій Хазанов, художній керівник МХТ ім. А. П. Чехова Олег Табаков.

«У дні, коли вирішується доля Криму і наших співвітчизників, діячі культури Росії не можуть бути байдужими спостерігачами з холодним серцем. Наша спільна історія і спільні корені, наша культура і її духовні витоки, наші фундаментальні цінності і мова об'єднали нас назавжди. Ми хочемо, щоб спільність наших народів і наших культур мала міцне майбутнє. Ось чому ми твердо заявляємо про підтримку позиції Президента Російської Федерації з України та Криму», – йдеться у зверненні.

Повний перелік діячів, які підписали лист дивіться тут.

Додамо, Юрій Башмет переїхав до Львова у 1958 році у п’ятирічному віці з батьками. У 1971 році він закінчив тут Львівську середню спеціальну музичну школу.