«Прийняв пропозицію очолити Єврейську конфедерацію України. Вчора президія конфедерації проголосував за обрання мене президентом організації. Це велика честь, і я вдячний за довіру», – написав Б. Ложкін на сторінці у Фейсбук в п'ятницю.

За його даними, детальний стратегічний план роботи конфедерації буде затверджено на наступних засіданнях. Головні напрямки, на яких буде зосереджена робота, – боротьба з антисемітизмом, внутрішня і міжнародна підтримка української єврейської громади, зміцнення зв'язків із Ізраїлем, збереження пам'яті про жертв Голокосту.

«Хочу підкреслити, що діяльність конфедерації буде за рамками політики. Крім того, ми не є і не прагнемо бути лобістською організацією», – заявив новий президент конфедерації.

Б. Ложкін пояснив, що перш ніж погодитися увійти до президії та стати президентом конфедерації, він зустрівся з головою Всесвітнього єврейського конгресу Рональдом Лаудером. «Пан Лаудер повністю підтримав нас у прагненні посилити представництво української громади на міжнародній арені», – зазначив він.

 

«Вголос»