Про це у програмі «Українські сенсації» розповів колишня права рука пастора Сандей Аделаджа Павло Федоров, пише ТСН.

Серед політиків, які були у «Посольстві Божому», Юлія Тимошенко, Павло Лазаренко, Андрій Клюєв, мери Києва Олександр Омельченко та Леонід Черновецький та багато інших.

Юлія Тимошенко з'явилася у секті в грудні 2000 року.

«Пригадую, що прийшла точно так, як і звичайні люди. Ще у неї не було коси – пряме волосся було. Вийшла на трибуну й казала: «Там зло у парламенті сидить. Треба його подолати». А як Сандей себе поводив: він взяв її за руку – і туди її, і сюди її (імітує розмахування у сторони, вигнання бісів з Тимошенко – ред.). Більше ні з ким таке не робив», – розповів Павло Федоров.

Саме через дружбу з Тимошенко пастор став помаранчевим революціонером.

«Українські сенсації» показали старі фотографії та відео, на яких видно, як до церкви ходили колишній мер столиці Олександр Омельченко та його наступник – Леонід Черновецький.

Помічник Аделаджа переконує, що саме сектанти «Посольства» зробили його депутатом Верховної Ради, а потім – мером Києва.

Також Павло Федоров розповів, що у 2010-му політичні погляди пастора змінилися – щойно до влади прийшли регіонали, Аделаджа почав підтримувати Партію Віктора Януковича.

Під час президентських виборів пастор персонально посвятив до церкви нинішнього голову РНБО Андрія Клюєва.

Після перемоги Віктора Януковича Сандей Аделаджа весь час отримував персональні подяки від перших осіб країни. Подяки для нього від Андрія Клюєва передавав особисто його радник – Володимир Шушкевич. Саме він свого часу привів у церкву Павла Лазаренка.