Рівненський суд вирішив, що для утримання під вартою колишнього голови Рокитнівської РДА Віктора Рудницького немає підстав. Тому після трьох діб, проведених у слідчому ізоляторі, 3 червня його відпустили, - повідомили з прокуратури області.

Проти Віктора Рудницького у квітні цього року було порушено п’ять кримінальних справ, його звинувачують у зловживанні службовим становищем, незаконному зберіганні зброї, службовому підробленні, порушенні законодавства про бюджетну систему України.

Сам Віктор Рудницький наголошує, що він непричетний до злочинів, у яких його звинувачують, а справжньою причиною переслідувань називає свою політичну діяльність. Він є заступником голови обласної організації Народної партії України, яку, до речі, і нині очолює колишній голова Рівненської ОДА Микола Сорока.

Віктора Рудницького вже намагалися притягнути до відповідальності на початку цього року, щоправда тоді його звинувачували у втручанні у виборчий процес та тиск на виборців. Однак тоді прокуратура відмовила у порушенні кримінальної справи “у зв’язку з відсутністю складу злочину”. У той же час спостерігачі відзначали масований та організований характер порушень виборчого законодавства під час виборів Президента у жовтні – грудні минулого року.

Віктор Рудницький очолював Рокитнівську райдержадміністрацію з червня 2003 року по лютий 2005 року. Попередньо він працював начальником головного управління сільського господарства та продовольства Рівненської ОДА.

Вголос