За словами жінки, вона боялася зробити помилку, адже тоді б їй довелося «відповідати перед усією країною», передає homes-news.com.

Діти живуть в різних кімнатах, доглядають за ними різні жінки. До недавнього часу Лізу няньчила Валентина Юдіна. Однак зараз вона вирішила змінити професію і розлучилася з Пугачовою.

«З донькою Алли Борисівни я була з самого першого дня. Пам'ятаю, як крихітних двійнят привезли з пологового будинку. Гарну форму гувернанток для нас зшив стиліст Алли Борисівни Алішер. Дуже хвилювалася, коли прийшла працювати до Алли Борисівни і Максима. Все-таки така знаменита сім'я . Раптом щось не так зроблю ...», - почала свою розповідь Валентина.

Юдину взяли в няньки з постійним проживанням, адже за маленькою дитиною потрібен постійний контроль. Хоча, зізнається Валентина, її підопічна не була проблемною дитиною: вона практично не пустувала, зранку дозволяла виспатися.

«Але кожен раз, коли Ліза засинала, мене не покидала думка: «Якщо, не дай бог, з дитиною щось трапиться, доведеться відповідати перед усією країною». Дивишся, як спить вона, як повернулася. За дитину зі звичайної сім'ї теж переживаєш, а тут подвійна відповідальність ...», - цитує Валентину сайт.

«Вголос»