Фонд держмайна розірвав договір оренди нерухомого майна державного оздоровчого виробничого комплексу "Синегора" (Гута Івано-Франківської обл.). Це було зроблено з ініціативи Держуправління справами і відповідно до звертання орендаря.

"З метою захисту майнових інтересів держави ФДМ разом з Генеральною прокуратурою і ДУС вжив необхідних заходів для повернення в сферу управління ДУС нерухомого індивідуально визначеного майна ДОВК "Синегора", - уточнили у ФДМ.

Договір оренди зазначеного майна Фонд держмайна уклав з дозволу колишнього керівництва ДУС 15 листопада 2004 року.

Як повідомлялося, наприкінці березня в ході перевірки Міністерством внутрішніх справ фінансово-господарської діяльності ДУС розкриті 15 фактів протиправної діяльності з боку посадових осіб Держуправління і стуркутур, що знаходяться в його управлінні. Зокрема, порушена кримінальна справа за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами комплексу "Синегора".

У листопаді 2004 року без експертної оцінки майна вони передали в оренду дочірньому підприємству державне нерухоме майно балансовою вартістю більш 4 млн. грн. Це - готельний комплекс, котедж, адміністративний корпус, оздоровчий корпус і ін.

При цьому в договір оренди було не включене нерухоме майно, чим державним інтересам був заподіяний істотний збиток. Справу розслідує прокуратура Івано-Франківської області.

Санаторій "Синегора" під час президентства Кучми був його резиденцією.

Цензор.Net