«Колискова для Андрійка» – це світлий спомин мами Андрія Кузьменка про найдорожчих людей: батьків, бабусю, дідуся та сина Андрія – соліста та ідейного натхненника гурту «Скрябін». 

У цій книжці описано дитинство Кузьми Скрябіна, мамину колискову, літо у Сідому, перші музичні вподобання, формування музичних смаків, а також про вплив музичних стилів світової музики на творчість «Скрябіна».

«Сама ідея народилася після того, як люди почали питати про дитинство Андрійчика», – розповідає Ольга Кузьменко. – Я вирішила, що мушу розповісти щось більше, і, напевне, починати треба ще від колискової і дорогих мені людей, які залишили нам, своїм дітям і внукам, родовий код… Що передається з молоком матері».

Книжка містить 56 сторінок із архівними фотографіями та оригінальними підписами до них, розповіді від мами Андрія Кузьменка, коли він ще не був Кузьмою. Про те, звідки він черпав натхнення, і чому в свої юні 20 розумів значно більше, ніж однолітки та старші.

«Коли Ольга Михайлівна сказала, що має ідею написати третю книжку і вже невпинно над нею працює, мене одразу почала розпирати цікавість до майбутнього наповнення. Справа в тому, що пані Кузьменко довірила нам видавництво двох перших книжок, які були наповненні теплотою, світлим споминами та цікавими фактами. Тому привітність до третьої книги народилась одразу», - розповіла представник Видавництва Старого Лева.