«Цілком можливо, що напад на секретаря обкому СПУ Дмитра Басараба організувала команда Луценка. Власне, не сам Луценко, а його команда, яка намагається дискредитувати Львівський обласний комітет СПУ», – заявив сьогодні, 2 березня, лідер обкому СПУ Євген Таліпов.

«Команда Луценка хоче знищити свої політичних опонентів. Напад на Дмитра Басараба був лише одним із цілої ланки. Окрім нього погрожували фізичною розправою також члену Львівського обкому СПУ Юрію Юкіну», – сказав Євген Таліпов.

«Ми підготували подання до Прокуратури, СБУ, та УМВС за фактом нападу на Дмитра Басараба. Сподіваємось, що злочинця таки знайдуть», – розповів Євген Таліпов.

ЗІК

Невідомий чоловік вчора, 28 лютого, скоїв напад на секретаря Львівського обкому СПУ, помічника народного депутата України Ярослава Мендуся Дмитра Басарабу, плеснувши соляну кислоту йому в очі.

Про це повідомив перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов.

Дмитро Басараба перебуває зараз у лікарні швидкої медичної допомоги на вул. Топольній. Його стан оцінюється як важкий.

«Дмитро Басараба вчора повертався до дому. Біля будинку до нього підійшов невідомий чоловік віком 30 років спортивного вигляду і плеснув соляну кислоту йому в очі», - розповів Таліпов.

Правоохоронні органи з'ясовують обставини цього випадку.