Депутат Львівської міської ради, президент футбольного клубу “Рух” Григорій Козловський привітав рішення депутатського корпусу про створення Народної команди “Карпати”. Але при цьому застеріг: щоби місто виділило кошти на порятунок, футбольний клуб повинен позбутися власників-олігархів.

Про це Козловський сказав під час засідання Львівської міської ради 13 лютого.

“Дякую депутатському корпусу і чиновникам, які плідно пропрацювали два тижні. Ми зробили ухвалу, яка об’єднала можливості міста і побажання вболівальників, що дійсно підтримують “Карпати”. Сьогодні ми зробили хороший пас команді “Карпати”, яка говорить, що там біда, що там немає грошей і власник не може утримувати клуб. Ми зробили те, що останні 15 років декларує команда “Карпати”, – зазначив Козловський щодо рішення ЛМР про створення Народної команди”Карпати”.

Депутат наголосив, що менеджери футбольного клубу повинні передати його в управління місту –  лише після цього мерія зможе виділяти кошти.

“Ми заявили, що місто готове очолити цей процес зі створення Народної команди “Карпати”. Ми готові передбачити кошти в бюджеті. Ми готові надавати земельні ділянки. Але – ми повинні розуміти: ця команда має бути народною! В руках олігархів “народна” команда точно бути не може. Тому, якщо з боку “Карпат” буде зроблено пас у відповідь, – ми зробимо другий крок, який буде далеко не декларативним. Якщо буде добра воля людей, які вже не можуть нести цей чемодан, якщо вони віддадуть команду в управління місту – у нас все вийде. Ми зробимо те, про що так довго мріяли – справжню хорошу народну команду”, – додав Григорій Козловський.

Нагадаємо, на засіданні 13 лютого депутати Львівської міської ради проголосували за ухвалу про співпрацю між Львівською міською радою та ТзОВ “Клуб професійного футболу “Карпати“.

Пряму трансляцію засідання Львівської міської ради проводить телеканал НТА:

Як писав “Вголос”, 23 січня на черговій сесії ЛМР депутати голосували за затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5. Рішення підтримали тільки 18 депутатів. 13 утримались, не голосували ще 25.

Після цього керівництво “Карпат” виступило із заявою, в якій у провалі голосування звинуватило депутата, президента футбольного клубу “Рух” Григорія Козловського.

У відповідь Козловський заявив: рішення про надання землі в оренду насправді було аферою, яка завершилася б великими проблемами для всіх футбольних команд міста.

Тоді ж з’ясувалося, що мерія збиралася виділити землю двом кіпрським компаніям – під побудову готелю, торгового центру, сауни, кількох ресторанів, магазинів і розважальних клубів.

Згодом в ефірі “Народного толк-шоу” депутат повідомив, що готовий скласти із себе повноваження президента Футбольного клубу “Рух” на найближчий рік і зайнятися порятунком клубу “Карпати”. Також Козловський презентував проект ухвали, підтримавши яку Львівська міська рада могла би врятувати ФК “Карпати”.