Про це повідомляє прес-служба ЛНУ ім. І. Франка.

Здобувши перемогу, команда програмістів Університету у складі студента ІІІ курсу Віталія Герасиміва, четвертокурсника Романа Білого і магістра Богдана Прищенка, отримала перепустку до фіналу студентської першості світу з програмування, що відбудеться у травні наступного року в Марокко.

Загалом у півфіналі брали участь команди з десяти країн Європи. За умовами конкурсу для трьох учасників команд організатори змагання надавали один комп’ютер. Упродовж п’яти годин молоді програмісти демонстрували свої знання, навики та командний дух.

«Основна ідея змагання полягала в тому, щоб студенти працювали  єдиною командою, спільно розв’язуючи всі поставлені перед ними завдання», – розповів тренер нашої команди Василь Білецький.

За його словами, студенти ЛНУ ім. Івана Франка добре навчилися розуміти одне-одного й інтенсивно готувалися до олімпіади, проводячи щотижнево по чотири тренування.

«Це й дозволило нам вибороти перемогу в такому важливому турнірі», – переконаний тренер.

У травні в Марокко перед командою Львівського університету буде непросте завдання – боротьба у фіналі проти ста найсильніших студентських команд світу.