Про це йдеться в заяві фракції ВО «Свобода» щодо намагань Садового та його команди влаштувати передноворічний грабунок Львова.

Серед таких питань – усі від 15-20, 22-24, 26-27, 31, 32, 39, 40, 43 – 47, 49-57, 59-60, 61-65, 67, 70, 73, 74, 75 за номерами у проекті порядку денного пленарного засідання Львівської міської ради.

«До прикладу, депутатам пропонують списати за рахунок міського бюджету 27 мільйонів 454 тисячі гривень приватному акціонерному товариству «Європейський Дім» (готель «Леополіс») у загальну суму приватизації нерухомості на вул. Шевській. Ба більше – ці приміщення хочуть віддати за старою оцінкою на основі курсу євро в липні 2014 (на момент проведення старої оцінки – три мільйони євро, сьогодні – один мільйон євро) – тобто втроє дешевше. За ці гроші, які депутатів спонукають списати одним натиском кнопки, можна збудувати два нові великі дитячі садки для міста та кілька десятків квартир для учасників АТО.

Інший приклад – надання ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство – 14630» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городницькій, 47. Проектом ухвали пропонують змінити цільове призначення земельної ділянки площею 2,6 гектара під забудову житлового кварталу. Очевидно, така ділянка коштує не один мільйон доларів для міського бюджету, а за ці гроші можна профінансувати значну кількість корисних для громади міських програм», – ідеться в заяві.

«Це – справжній передноворічний грабунок Львова. А таких прикладів у цьому порядку денному може бути не один десяток. Лише із двох питань, які вдалося вивчити за ніч, ми бачимо, що йдеться про позбавлення міського бюджету мільйонів доларів», – вважають у «Свободі».

«Ми неодноразово наголошували на неприпустимості узурпації влади у Львівській міській раді Андрієм Садовим та підконтрольними йому депутатами від «Самопомочі». Наслідки вже можна простежити – кулуарно, переховуючись від громади, без будь-якого натяку на залучення професійних та експертних середовищ сьогодні Андрій Садовий разом зі своєю командою намагатиметься проштовхнути на пленарному засіданні ухвали, які позбавлять місто багатомільйонних надходжень до бюджету.

Ми вимагаємо припинення грабунку міста. Закликаємо також новообраних депутатів не бути безликими кнопкодавами та усвідомити всю відповідальність за рішення, які ухвалюватимуть на сьогоднішньому пленарному засіданні міської ради», – наголошують націоналісти.