Команда Віктора Януковича готова протистояти громадським безпорядкам на дільницях та територіальних виборчих комісій, — заявив сьогодні на прес-конференції керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Олексій Радзієвський..
„Ми готові до того, щоб в разі необхідності зробити потужні організовані спроби унеможливити безпорядки, порушення громадського порядку, у тому числі і на дільницях. Наш актив, команда, яка підтримує Віктора Януковича також проінструктовані відповідним чином і готова вести роз’яснювальну роботу щодо недопущення будь-яких заворушень біля ДВК”, — сказав він.
При цьому Олексій Радзієвський висловив сподівання, що цього не станеться. „Ми віримо в торжество високої політичної культури традиційно і характерної для галичан”, — сказав він.
Олексій Радзієвський пояснив, що відповідним чином проінструктовані спостерігачі і представники на виборчих дільницях. „Вони зроблять все для того, щоб переконати в необхідності недопущення масового тиску на роботу територіальних виборчих комісій”, — зазначив він.
За словами Олексія Радзієвський зазначив, що на кожній дільниці є представники МВС, які також зроблять все по недопущенню можливих варіантів.