Один "комбат" створює "паралельний" генштаб. Інший "самопомічний" випускник "Всеросійського державного інституту кінематографії", уроджений Костянтином Гришиним і в якийсь невідомий спосіб отримавши спеціальне (не військове) звання майора міліції, народжує одну фейкову новину за іншою і сіє паніку у соцмережах про черговий котел, попутно посварившись із своїми побратимами і поділивши їх вже на три підрозділи, кожен з яких - "батальйон" чисельністю у роту.

Третій "губить печатку", через що військовослужбовці у супереч військовим статутам ЗСУ здійснюють злочин, який підпадає під кримінальне переслідування, і блокують рух транспорту навпроти будівлі Генерального штабу під телекамери російських телеканалів.

Для чого Ви шановні нинішні державні службовці 1-ї категорії 1-го рангу обирались у верховну раду??? Для того аби міняти українське законодавство, чи самопіару і подальшого розвалу збройних сил? Визначайтесь - Ви або військовики, і тоді складайте мандати і повертайтесь у "свої" частини, або державні мужі, які повинні працювати у парламентських комітетах і мажоритарних округах!

Маю сумнів, що цей допис прочитає президент України. Але якби так сталось, звертаюсь до Вас, товаришу верховний головнокомандувач, з проханням ухвалити вольове рішення, і визначити завдання перед МВС та МОУ по імплементації усіх "добровольчих" формувань у штат цих силових відомств із відповідним кадровим забезпеченням.

p.s. Добровольчі підрозділу у травні 2014 і січні 2015 року - це зовсім різні історії...