МЗС України засуджує підписання 20 березня Указу Президента Росії №201, який додав Крим до переліку прикордонних територій РФ, на яких іноземні громадяни, особи без громадянства та іноземні юридичні особи не можуть мати у власності земельні ділянки.

Про це інформує пресслужба Міністерства закордонних справ України.

Зазначається, що підписання указу – це черговий незаконний крок Москви щодо привласнення об’єктів української державної і приватної власності на території незаконно окупованого Криму, грубе порушення українського законодавства і міжнародного гуманітарного права.

«Україна використає всі можливості міжнародного права і міжнародних судових інстанцій для скасування Указу та притягнення Росії до відповідальності і за це правопорушення» – зазначають у відомстві.

Міжнародне співтовариство закликають продовжувати посилювати тиск на державу-агресора, у тому числі шляхом запровадження санкцій.

Як повідомлялося, 25 березня ситуація на валютному ринку Росії різко погіршилася після звернення президента РФ Володимира Путіна до росіян щодо епідемії коронавірусу.