Злочинно робити пресухи в обідній час. В спеку. В фієсту. Задовбаний роботою, візитами та дзвінками тевео Кміть не найкращий варіант для цікавої події. Про те, як він вижигав на круглому столі в дзеркальному залі вже ходять небилиці, а тут нудні і монотонні монологи людини у футлярі.

Як і у вчорашнього Васюника, у сьогоднішнього Кмітя-Кметя-Кмітю – все в ажурі. Все добре і позитивно. Стадіони будуються. Переходи готуються. Дороги вимощуються. Аеропорти розширяються. Колії звужуються. Шведський металопрокат кращий, ніж український. Наші дівчата кращі, ніж швейцарки. Шенгенська віза краще, ніж віза крайова.

Кміть віддувається за всю катавасію, за яку мав би роздуватись Садовий, але Садовий святкує день народження, а асоціація самоврядних ринків, на правах реклами і на рожевому тлі, вітає нашого мера з уродинами (правильно поставте наголос).

Кмітя всі уважно слухають і поважають. Усю увагу та повагу забирає сигналізація на чиїйсь машині під вікном, яка сигналить пі-пі-пі-пі-пі-пі-пі-пі хвилин 5 з перманентним успіхом. Концентрацію розцентровано. Кмітя-Кметя-Кметю вже ніхто не слухає, та й він сильно не напрягається. Просто впадло.

Злочинно робити пресухи в обідній час. Це мало б переслідуватись кримінальним законом, або, принаймні, законом Ома.