Згідно з проектом постанови, ТСК матиме два завдання: розслідувати обставини порушення Конституції та законів України міським головою міста Винники та виконавчих органів Винниківської міської ради, а також розслідувати правомірність дій міського голови Винників та виконавчих органів Винниківської міськради при передачі у власність та користування (у тому числі, і оренду) земельних ділянок із земель комунальної власності.

Відповідно до проекту постанови, ТСК складатиметься з шести нардепів (один представник від дев’яноста нардепів, але не менш як по одному нардепу від кожної фракції чи групи).

Головою комісії пропонують обрати нардепа від «Свободи» Сергія Міщенка, його заступником – депутата від «Батьківщини» Михайла Хміля. Також до складу ТСК пропонують увести депутата від УДАРу Ярослава Гінку.

В пояснювальній записці до проекту постанови Мохник зазначає, що є кілька причин для створення такої комісії. Серед них невиконання Уваровим обов’язків щодо щорічного звітування про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Винниківської міськради; невиконання ним обов’язків щодо щорічного звітування про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами; підписання міським головою актів міської ради, за які не проголосувала депутатська більшість тощо.