Про це заявила член комісії Лариса Скорик.

«Кожен член комісії отримує порядок денний, ми над ним працюємо тижнів два, однак наразі ми ще нічого не отримували. Є дві обов’язкові умови: людина має звертатися особисто, і людина має відбути бодай половину терміну. Ми багатьох людей помилували, причому в усіх випадках – за цих вихідних даних», – пояснила вона.

За словами Лариси Скорик, той, хто просить помилування, має обов’язково визнати свою провину. Відтак вона не вважає, що звернення представників місії Європарламенту Пата Кокса та Александра Квасневського є підставою для помилування Юлії Тимошенко.

«Хто такий Квасневський для Тимошенко, а вона – для нього? Близький член родини? Буває, що просять про помилування для хворого», – зауважила Скорик.

Однак вона висловила сумнів, що хвороба Юлії Тимошенко дає підстави розглядати прохання інших осіб щодо неї. Скорик не пригадує, щоб комісія з питань помилування збиралася позачергово і впродовж дня розглядала ту чи іншу справу. Однак вона не виключає, що це можливо.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що Кокс і Квасневський 4 жовтня, передали Президенту Януковичу клопотання про помилування Тимошенко.

Джерело: радіо Свобода, УНІАН