Президент Володимир Зеленський затвердив новий склад комісії при президентові з питань помилування на чолі з керівником апарату Офісу президента Олексієм Дніпровим. Відповідний указ №615 опубліковано на сайті глави держави в середу, 21 серпня.

Зеленський також призначив заступниками голови комісії виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини Олександра Павличенка і заступника керівника департаменту з питань громадянства, помилування, державних нагород - керівника управління з питань помилування Офісу президента Івана Пуховця.

До складу також увійшли виконавчий директор громадської організації "Експертний центр з прав людини" Юрій Бєлоусов, начальник адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби Олександр Крикушенко, заступник міністра юстиції - уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина, голова правління Міжнародної громадської організації "Міжнародне товариство прав людини - Українська секція" Андрій Сухоруков.

Секретарем комісії затверджений головний консультант управління з питань помилування департаменту з питань громадянства, помилування, державних нагород офісу президента Олександр Марченко.

Як писав «Вголос», Зеленський залишить в Уряді старого міністра.