Комісія з питань виявлення фактів корупційних діянь та забезпечення прозорості функціонування закладів та установ освіти при Львівській ОДА прийняла рішення не розглядати анонімні звернення.
Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.
Таке рішення комісія прийняла на своєму черговому засіданні 20 квітня.
Комісія визнала, що багато анонімних звернень громадян, які надходять по „телефону довіри”, не містять конкретних даних (хто проводить збір грошей, на які потреби), а значить, на думку комісії, перевірити таку інформацію на предмет зловживання неможливо.
У зв‘язку із цим члени комісії звертаються з проханням надавати конкретні відомості про факти корупції та хабарництва з чітким зазначенням імен і прізвищ, назв освітніх закладів.
Як повідомляло агентство, 1 березня 2005 року з ініціатииви голови Львівської ОДА Петра Олійника було створено комісію з питань виявлення фактів корупційних діянь та забезпечення прозорості функціонування закладів та установ освіти та залучити до роботи в комісії представників громадськості, профспілок та відповідних фахівців
Голова облдержадміністрації також доручив організувати роботу “телефону довіри”, за яким мешканці області могли б повідомляти про протизаконні дії в системі освіти та забезпечувати підготовку звіту щодо роботи комісії.
Дане розпорядження підготовлене з метою подолання негативних явищ в системі освіти Львівської області.