Сьогодні у Львові Комітет національного порятунку Львівщини закликав усіх правоохоронців залишатись вірними народові України та дотримуватись чинного законодавства.
Про це йдеться у зверненні до працівників органів внутрішніх справ Львівщини, яке розповсюдив Комітет національного порятунку Львівщини.
„Ми стали свідками безпрецедентної фальсифікації результатів виборів Президента України. Не інакше як цинічним та брутальним потуранням Конституції України цей факт назвати не можна. Прикро, що співучасниками цього злочину за вказівками своїх керівників стали деякі правоохоронці.
Практика примусового збору відкріпних посвідчень - це приниження та потурання громадянських прав. На фоні загальновідомих фактів викликають обурення слова начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала на сесії обласної ради 2 грудня ц.р., якими він намагався перекласти усю відповідальність за злочинні дії під час виборчої кампанії на нове керівництво області.
Відрадним є той факт, що понад 95 відсотків працівників органів внутрішніх справ Львівщини, зокрема, працівники Державтоінспекції області, Червоноградського міськвідділу, Сокальського, Жидачівського, Старосамбірського райвідділів міліції, на відміну від свого „шефа" відкрито і публічно заявили, що вважають за приниження підпорядковуватися людині з кримінальним минулим. Ці люди зробили свідомий виклик системі”, — йдеться у зверненні.
„Сьогодні ми звертаємося до тих правоохоронців, особливо керівників, які у ці вирішальні для українського народу дні й досі займають статусну позицію, або, що аморальніше, принизливо підтакують своїм злочинцям - шефам типу а-ля Сало: Випряміться! Не мовчіть! Вийдіть до людей. Підтвердіть вірність даній Присязі: "... завжди залишатися відданим народові України, суворо дотримуватися Конституції України та чинного законодавства, бути гуманістом, патріотом", " незалежно від свої політичних переконань мужньо і рішуче захищати від протиправних посягань права і свободи громадян". Пам'ятайте, що ви присягали: "Якщо я порушу мою Присягу, то нехай мене буде покарано по всій суворості закону".
Ми закликаємо всіх працівників правоохоронних органів стати на захист українського народу від злочинних посягань - виконати свій професійний обов'язок!”, — зазначено у зверненні.
Також члени Комітету національного порятунку Львівщини висловили переконання у тому, що правоохоронці не дозволять „вчинити державний переворот злочинцям, які намагаються будь-яким чином утримати владу в Україні”.
„Ми певні, що у цей доленосний для України час ви будете разом з народом, не допустите порушень Конституції України і не виконуватимете наказів, що протиставлятимуть вас волі народу”, — йдеться у зверненні.