Сьогодні Комітет підприємців Львівщини і „Пора” другий день продовжують блокувати приміщення ДПА у Львівській області, через що її працівники не можуть знову потрапити на роботу.
Перший заступник ДПА у Львівській області Станіслав Коваленко повідомив, що вчора, 21 грудня, організатори акції мали зустріч з керівництвом ДПА України, на якій обговорювали ситуацію, яка склалася навколо ДПА у Львівській області. Результати цих переговорів планується озвучити сьогодні на спільній прес-конференції організаторів акції та представників ДПА у Львівській області.
Сьогодні ж також запланований мітинг і рок-концерт перед ДПА у Львівській області.
Як повідомляло агентство, 21 грудня працівники ДПА у Львівській області не змогли потрапити на роботу, через те, що з 06.00 представники Комітету підприємців Львівщини за сприянням студентів із „Пори” біля приміщення податкової у Львові розпочали акцію "Не допустимо фальсифікації і злочинів!"
Комітет підприємців Львівщини розповсюдив заяву, в якій вказано, що причинами для проведення цієї акції стали дії керівництва ДПА, спрямовані на фальсифікації виборчого процесу в регіоні, які були засвідчені впродовж першого і другого турів голосування. Всі подальші події свідчать про те, що керівництво ДПА і надалі продовжує цю практику, наголошується у повідомленні. Мета акції – сприяти забезпеченню порядку і законності на теренах нашого регіону”, ― наголошено у повідомленні.