Комітет підприємців Львівщини закликає міського голову Львова Любомира Буняка подати у відставку.
Про це йдеться у заяві оприлюдненій сьогодні Комітетом підприємців Львівщини.
„...Комітет Підприємців Львівщини, вимагає міського голову Львова припинити розпоряджатись містом, як своєю приватною власністю, перестати нищити підприємницький потенціал львів’ян та негайно подати у відставку”, — йдеться у заяві.
Комітет підприємців Львівщини стверджує, що „міська влада Львова, в особі міського голови, надалі зволікає з утвердженням підприємництва в місті”.
Вони твердять, що дії міського голови вже призвели до того, що у Львові відсутня конструктивна політика, щодо розвитку підприємництва. Замість неї запроваджена жорстка адміністративна система, свідченням якої є бюрократизм, відсутність співпраці між владою та підприємцями „проїданням містом своїх ресурсів”, непублічність та непрозорість діяльності міського голови.
„Комітет Підприємців Львівщини, вважаючи підприємництво своєрідним універсальним інструментом участі громадян в економічному житті країни, нагадує, що саме підприємництво в усьому світі виконує такі важливі соціальні функції, як створення додаткових робочих місць, зниження рівня безробіття а також розв’язання проблем бідності, наповнення бюджету і, відповідно, вирішення соціальних питань. Поряд із тим підприємці сприяють формуванню середнього класу - такого прошарку населення, який реально готовий нести на своїх плечах відповідальність за сталий розвиток країни”, — зазначено у заяві Комітету підприємців Львівщини.
У разі нехтування заявою, Комітет підприємців Львівщини погрожує, що піде на адекватні кроки.